Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY

اطلاعات سازمان ها غالبا به صورت یکنواخت نخواهد بود و به همین علت حفاظت از داده ها ،تهیه نسخه پشتیبان و راهکارهایی به جهت بازیابی اطلاعات از دست رفته از منابع داده ها نظیر انواع فایل ها،رسانه های ذخیره سازی یا همان DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY همواره جزء چالش های سازمان ها می باشد. به کارگرفتن راهکار کام والت  به عنوان DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY براساس مستندات معتبر به عنوان برترین راه حل به شمار می رود.  commvault با ارائه رویکرد یکپارچه حفاظت از اطلاعات بصورت اتوماتیک از تمام داده های ذخیره شده در محیط های Local یا Cloud می تواند در دسترس پذیری از اطلاعات را به طور مستمر پیاده سازی نماید.

بک آپ Backup از پایگاه داده ،برنامه های کاربردی،VMها ،با حداکثر بهره وری با توجه به نوع داده ها ،بهینه سازی ذخیره سازی با deduplication ،در تمامی موارد بیان گردیده بازیابی اطلاعات به سرعت و در هر زمان که مشتری نیاز داشته باشد امکان پذیر می باشد.

 

کام والت DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY

 

 

در حال حاضر Cloud options به عنوان تنها موردی می باشد که به سرعت در حال رشد می باشد و بیش از نرخ رشد داده ها خواهد بود. بیش از ۲۵ سیستم عامل ذخیره سازی Cloud توسط Commvault پشتیبانی می شود. توانایی Commvault به جهت تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات ازVM و Cloud می تواند بهینه سازی و حفاظت را از ماشین های مجازی به نحو مطلوبی انجام دهد. بی شک بهترین گزینه برای DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY  توسط Commvault صورت می پذیرد و به عنوان تنها راه حل مدیریتی از چندین VM و Cloud انتخاب گردیده است.

 

data protection and backup

 

Database of DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY

Commvault به عنوان تنها راه حلی می باشد که DATA PROTECTION, BACKUP AND RECOVERY را بدون هیچ محدودیتی انجام می دهد ،Commvault تنها راهکاری می باشد که قابلیت پشتیبانی از تمام پایگاه داده ها نظیر SQL ،Oracle،My SQL و…را دارا می باشد.

Email and collaboration

 data protection email retention

 

بعضا شاهد از دست رفتن اطلاعات مهم ایمیل ها در سازمان ها می باشیم ،ایمیل هایی که همواره به عنوان مهمترین اطلاعات به شمار می رود و در مواقعی که از دست دادن ایمیل ها باعث ضررهای جبران ناپذیری می گردد وهزینه های گزافی که صرف به دست آوردن مجدد این اطلاعات می گردد اما نتیجه واقعی میسر نمی گردد،Commvault به شما کمک می نماید اطلاعات از دست رفته را مجددا بازیابی نمایید.

 

 

email protection

 

با راهکار Commvaultمی توان پشتیبان گیری و بازیابی ازفایل سرورها و ذخیره سازها را بصورت متمرکز محافظت و اجرا نمود.

شرکت ستاک فناوری ویرا مفتخر است به عنوان اولین شرکت در ایران ، خدمات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را براساس راهکارهای کمپانی Commvault )کام والت ) ارائه نماید.