setakit.com
setakit.com

FortiDB

فورتی دی بی

نرم افزار FortiDB یک پلت فرم امنیتی جامع می باشد که به شرکت های بزرگ و ارایه دهندگان خدمات مبتنی بر  Cloud این امکان را می دهد که از داده ها و برنامه های خود در برابر تهدیدات داخلی و خارجی محافظت نمایند به عبارتی محافظت پایگاه داده و برنامه های کاربردی از تهدیدات درون سازمانی و برون سازمانی درحالی که امروزه نقض داده ها و از دست رفتن داده ها در خیلی از شرکت ها و ارگان به عنوان معضل شناخته می شود، از این رو می بایست امنیت را در سطح پایگاه داده برقرار نمود و به همین سبب  امنیت پایگاه داده جزء لاینفک سازمان ها ،شرکت ها به حساب می آید.

ویژگیهای فورتی دی بی FortiDB

-مدیریت و کشف آسیب پذیری دیتابیس

-نظارت بر فعالیت پایگاه داده

-اعمال سیاست های امنیتی

امنیت توسط فورتی دی بی FortiDB

فورتی دی بی FortiDBامنیت مرکزی را به جهت مدیریت یک پایگاه داده ارائه می نماید همچنین مدیریت مرکزی امنیت پیروی از سیاست های ممیزی و مدیریت آسیب پذیری پایگاه داده  و برنامه های کاربردی می باشد.

نظارت بر فعالیت های پایگاه داده (DAM)

توسعه پذیری و استقرار به واسطه فورتی دی بی FortiDB

فورتی دی بی FortiDB به طور مداوم نظارت بر تمام دسترسی ها اعم از داده های مالی و دیگر اطلاعات حساس در پایگاه داده را انجام می دهد.

نظارت کامل فورتی دی بی FortiDB مختص به نظارت بر سیاست های حساس همانند تغییر کنترل ،کنترل های داخلی نظارت بر کاربر و حفاظت از حریم خصوصی و به موجب تمامی این موارد سبب مدیریت و یکپارچه سازی می گردد.

نظارت کامل FortiDB

کشف و مدیریت آسیب پذیری

فورتی دی بیFortiDB پایگاه و توابع کشف داده های حساس و حیاتی را فراهم می نماید،تشخیص خودکار آسیب پذیری ها و نقاط ضعف امنیتی و عملکرد مناسب به جهت مدیریت آسیب پذیری ها از ویژگی های بارز فورتی دی بی می باشد.

 

مدیریت آسیب پذیری FortiDB

 

سرعت بخشیدن به استقرار و توسعه پذیری همراه با کاهش هزینه ها

فورتی دی بی FortiDB به صورت کاملا منعطف قادر به روش های جمع آوری داده ها به طرق متفاوت در حالت های پیچیده می باشد،یکی از ویژگیهای بارز فورتی دی بی FortiDB که به نوعی باعث کاهش هزینه ها می گردد با توجه به سیاست های از پیش تعریف شده باعث سهولت در پیکربندی می گردد،البته سیاست های امنیتی با توجه به نوع سازمان می تواند کاملا به صورت منحصربفرد انجام گردد.

 

 

کاهش هزینه ها FortiDB

 

نمونه ای از تصاویر FortiDB

 

تصاویر FortiDB

 

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به در اختیار داشتن تیم بازرگانی متخصص در امر واردات و فروش محصولات فورتی نت اعم از فروش فورتی گیت،فورتی وب ،فورتی آنالایزر ،فورتی دی بی امکان فروش ،تامین و تجهیز دستگاه فورتی دی بی FortiDB به همراه راهکارهای مرتبط و خدمات پشتیبانی را دارا می باشد.