setakit.com
setakit.com

آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق Command Line برای ورژن های ۶ به بالا

آپدیت آفلاین فورتیگیت برای ورژن های ۶ به بالا

در این ویدئو قصد داریم نحوه آپدیت آفلاین فورتیگیت را با شما به اشتراک بگذاریم.

کمپانی فورتینت از ورژن ۶ به بعد، گزینه آپدیت پکیج ها را برای تجهیزاتی که دارای لایسنس آنلاین نیستند از منوی GUI حذف کرده و فقط از طریق Command Line می توانیم این کار را انجام دهیم. بنابراین اگر ورژن دستگاه شما ۵٫۴، ۵٫۶ و سایر ورژن های قبل از ۶ است می توانید برای بروز رسانی از طریق GUI، این ویدئو را در قسمت مطالب آموزشی سایت مشاهده نمایید.

بعد از تهیه سرویس آپدیت آفلاین فورتیگیت از شرکت ستاک فناوری ویرا و عضویت در سامانه Fortisupport.ir می توانید پکیج های آپدیت را دریافت نمایید.

بعد از دانلود پکیج، برای انجام پروسه ی آپدیت به یک نرم افزار برای راه اندازی سرویس ftp یا tftp روی کلاینت خود نیاز دارید. در اینجا ما از نرم افزار tftpd32/tftpd64 بخاطر حجم کم و کارایی بالا برای این کار، استفاده کرده ایم، که می توانید این نرم افزار را از منوی Tools در قسمت دانلودها در وبسایت Setakit.com دانلود کنید.

در زمان دانلود پکیج های آپدیت آفلاین فورتیگیت از سامانه Fortisupport.ir دقت کنید که اگر چند پکیج با نام های مختلف داخل اکانت شما بود، آن پکیجی را دانلود کنید که نام آن با ورژن دستگاه شما یکی باشد.

بعد از دانلود و خارج کردن فایل از حالت فشرده، فایل های پکیج را در مسیر دایرکتوری tftp خود کپی کنید (بهتر است اسم فایل ها را برای راحت تر شدن کار در Command Line کوتاه کنید).

در ویدئوی بعدی به بررسی خطاهایی که در طول فرآیند آپدیت آفلاین رخ می دهد و روش رفع آنها می پردازیم. ویدئوهای بعدی ما را دنبال کنید!

 

 

سایر مطالب مرتبط


آپدیت آفلاین فورتیگیت از طریق GUI

بروزرسانی سیستم عامل فورتیگیت

نحوه فعال کردن SD-WAN در فورتیگیت

راهنمای خرید فایروال فورتیگیت

لایسنس فورتیگیت

کاربرد Geo IP در فورتیگیت

عملکرد فورتی گارد آنتی اسپم (FortiGuard AntiSpam)

تنظیمات HA در فورتیگیت (راهکار HA FortiGate)

عملکرد فورتی گارد آنتی ویروس (FortiGuard Antiviris)

عملکرد FortiGate IDS

عملکرد FortiGate IPS

عملکرد فورتی گارد وب فیلترینگ (FortiGuard Web Filtering)

شتاب بدهنده سخت افزار FortiASIC