setakit.com
setakit.com

عملکرد FortiGuard AntiSpam

بلاک کردن اسپم

یک آنتی اسپم موثر و کارآمد، نقش کلیدی در حفاظت از سازمان ها ایفا می کند به این دلیل که ایمیل ها نقطه ای برای آغاز حملات پیشرفته محسوب می شوند. از این رو عملکرد FortiGuard AntiSpam وارد عمل می شود و یک رویکرد جامع و چندین لایه جهت شناسایی و فیلتر نمودن اسپم ها ارائه می دهد. تکنولوژی شناسایی Dual Pass می تواند باعث کاهش چشمگیری در تعداد اسپم ها گردد و همچنین قدرت نظارت و کنترل فوق العاده ای به شما بدهد که بتوانید مانع از حملات به ایمیل ها گردید. علاوه بر این، FortiClient endpoint agents  نیز می توانند پیام های حاوی اسپم را به صورت کنترل از راه دور از کامپیوترها و گوشی های همراه مسدود نمایند.

خالی از لطف نیست به این موضوع اشاره کنیم که در آزمایشات ۲۰۱۵ VBSPAM  که توسط Virus Bulletin برگزار شد، عملکرد FortiGuard AntiSpam موفق شد با نرخ اثربخشی ۹۹٫۹۸% مقام دوم را در صنعت امنیت کسب کند.

خدمات عملکرد FortiGuard AntiSpam

  • ایجاد امنیت سازمان ها در مقابل تهدیدات به وجود آمده از طریق ایمیل با اثربخشی بالای آنتی اسپم
  • کاهش حجم اسپم های ایمیل با استفاده از تکنولوژی شناسایی dual-pass
  • حفظ جریان امنیتی با استفاده از سریع ترین به روز رسانی های ممکن از طریق گزینه های push and pull
  • امکان سفارشی سازی پالیسی های هر سازمان با توجه به نیازها توسط آنتی اسپم در سطوح مختلف کاربری دامنه (domain)، گروه (group) و فردی (individual )
  • کاهش هزینه های مدیریتی و عملیاتی با عملکرد set and forget
  • کاهش هزینه های نگهداری با device-based licensing

FortiGuard Labs Global Threat Intelligence

عملکرد FortiGuard AntiSpam با اثربخشی بالایی که دارد قادر به مسدود نمودن ۲۱٫۰۰۰ اسپم در دقیقه می باشد و هر هفته آزمایشگاه های FortiGuard تقریبا ۴۶ میلیون قوانین جدید و به روز شده ی اسپم ها را ارائه می کند.

آگاهی از چشم انداز تهدید به همراه توانایی پاسخ گویی سریع در سطوح مختلف، پایه و اساس امنیت موثر می باشند. محققان زیادی در FortiGuard Labs هستند که چشم انداز واضح و روشنی از کشف تهدیدات در حال ظهور و همچنین تدوین اقدامات متقابل موثر در راستای محافظت از سازمان ها به وجود می آورند. گفتنی است بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا از خدمات امنیتی FortiGuard  استفاده می کنند.

سایر مطالب مرتبط

antivirus fortiguard      عملکرد FortiGate IDS      عملکرد FortiGate IPS       عملکرد فورتی گارد وب فیلترینگ       IP Reputation چیست ستاک فناوری ویرا

   FortiGuard Antivirus ع            FortiGate IPS             FortiGate IDS         عملکرد FortiGuard Web Filtering    ا     IP Reputation