setakit.com
setakit.com

عملکرد FortiGuard Antivirus

سرویس امنیتی آنتی ویروس فورتی گارد

بهترین روش جهت ایجاد امنیت و محافظت از سازمان ها، پیشگیری از حملات بدافزارها با عملکرد FortiGuard Antivirus می باشد. معمولا هکرها برای دستیابی به اهداف زیر از بدافزار استفاده می کنند:

  • رخنه به اطلاعات
  • رمزگذاری داده ها و اخاذی
  • گرفتن ایده های شما
  • اختلال در کسب و کار و نابودی سیستم

عملکرد FortiGuard Antivirus به گونه ای است که در مقابل آخرین ورژن های ویروس، جاسوس افزار و سایر تهدیدکننده های محتوا (content-level) محافظت می نماید. در ضمن از موتورهای شناسایی تهدیدات پیشرفته جهت پیشگیری از تهدیدات در حال تحول و همچنین انواع جدید آن استفاده می کند تا مانع از دستیابی آن ها به شبکه شما و محتوای ارزشمند شما گردد.

کمپانی فورتی نت به طور مداوم موفق به دریافت نتایج موثر و برتر در آزمایشات AV Comparatives و همچنین Virus Bulletin می گردد. AV Comparatives، بالاترین جایزه خود را که رتبه(+پیشرفته) می باشد، در زمینه شناسایی فایل ها و محافظت در دنیای واقعی به کمپانی فورتی نت اعطا نموده است. در ضمن این کمپانی موفق شد در آزمایشات ۲۰۱۵ VB100 Reactive and Proactive، رتبه دوم را در ارائه راه حل های AV در صنعت و همچنین اثربخشی امنیتی کسب کند.

آنتی ویروس فورتی گارد در FortiClient، FortiGate، FortiSandbox، FortiCache، FortiMail و FortiWeb  موجود است.

عملکرد آنتی ویروس فورتی گارد شامل موارد ذیل می گردد:

  • کاهش خطر رخنه به اطلاعات و یا آسیب ناشی از بدافزارها با ایجاد امنیت بسیار موثر توسط آنتی ویروس که از چندین نقطه کنترل، وارد عمل می شوند.
  • ایجاد امنیت در برابر آخرین ورژن های بدافزارها با استفاده از تکنولوزی های به روز که که قادر به مسدود کردن طیف گسترده ای از تهدیدات می باشند که قبلا ناشناخته بودند.
  • حفظ امنیت با به روز رسانی های لحظه ای
  • کاهش هزینه های مدیریت و عملیاتی با قابلیت “set and forget”
  • کاهش هزینه های مربوطه توسط device-based licensing

FortiGuard Labs Global Threat Intelligence

می توان گفت تقریبا روزانه ۹۵٫۰۰۰ بدافزار که سیستم عامل های سنتی، موبایل و IOT را هدف قرار می دهند، توسط FortiGuard Labs خنثی می شوند. عملکرد FortiGuard Antivirus با تکنولوژی های به روز خود، قادر به شناسایی هزاران نسخه از بدافزار فعلی و آینده با یک single signature می باشد. در ضمن، هم اثربخشی امنیت و هم عملکرد را بهبود می بخشد.

آگاهی از چشم انداز تهدید به همراه توانایی پاسخ گویی سریع در سطوح مختلف، پایه و اساس امنیت موثر می باشند. محققان زیادی در FortiGuard Labs هستند که چشم انداز واضح و روشنی از کشف تهدیدات در حال ظهور و همچنین تدوین اقدامات متقابل موثر در راستای محافظت از سازمان ها به وجود می آورند. گفتنی است بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا از خدمات امنیتی FortiGuard  استفاده می کنند.

 

سایر مطالب مرتبط

عملکرد FortiGuard Antispam       عملکرد FortiGate IDS      عملکرد FortiGate IPS     عملکرد فورتی گارد وب فیلترینگ

 FortiGuard Web filtering               FortiGate IPS                   FortiGate IDS              FortiGuard Antispam