setakit.com
setakit.com

عملکرد FortiGuard Web Filtering

نحوه متوقف کردن تهدیدات مبتنی بر وب (Web Filtering)

با استفاده از راهکار مسدود کردن دسترسی به وبسایت های مخرب، هک شده و یا نامناسب با عملکرد FortiGuard Web Filtering، می توانید از سازمان و یا کسب و کار خود محافظت کنید. Web Filtering، نخستین روش دفاعی در مقابل حملات مبتنی بر وب (Web-Based) می باشد. وبسایت های مخرب و یا هک شده، اصلی ترین فاکتور جهت شروع حملات، دانلود بدافزار (malwareجاسوس افزارها و یا محتوای مخرب می باشند.

FortiGuard Web Filtering، به عنوان تنها خدمات وب فیلترینگ در این صنعت به شمار می رود و گفتنی است موفق به دریافت تاییدیه بهترین اثربخشی امنیت، توسط Virus Bulletin شده است. لازم به ذکر است قادر به مسدود کردن ۹۷٫۷% دانلود مستقیم malware ها و همچنین متوقف کردن ۸۳٫۵% بدافزارهای ارائه شده در طی آزمایشات امنیتی  VBWeb Virus Bulletin در سال ۲۰۱۵ شده است. بر اساس گزارشات Virus Bulletin، تنها فورتی نت است توانسته با موفقیت تست های امنیتی ۲۰۱۶ VBWeb را بگذراند.

عملکرد FortiGuard Web Filtering، خدمات خود را از طریق FortiGate next generation firewall، FortiSandbox، FortiClient و FortiCache در اختیار کاربران قرار می گیرد، و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی وبسایت هایی که کاربران خود از آن ها بازدید می کنند را ببینید و کنترل کنید.

عملکرد FortiGuard Web Filtering شامل:

  • بهبود امنیت با مسدود کردن وبسایت های مخرب و پرخطر
  • پیشگیری از دانلود بدافزارها از وبسایت های مخرب یا هک شده
  • نگهداری امنیت فعلی با ابزارهای هوشمند خودکار، تجزیه و تحلیل تهدیدات هدفمند و به روز رسانی های مداوم
  • کنترل دسترسی ها از طریق روش های مبتنی بر پالیسی به همراه فیلتر کردن و مسدود نمودن با قدرت بالا
  • کاهش هزینه های مربوطه با توجه به device-based licensing
  • امکان سفارشی سازی با توجه به انعطاف پذیری بالا
  • برآوردن نمودن الزامات CIPA و BECTA

FortiGuard Labs Global Threat Intelligence

تقریبا ۴۳ میلیون درخواست دسته بندی URL  به صورت روزانه، توسط FortiGuard Labs پردازش می شود و ۱۶۰٫۰۰۰ وبسایت مخرب مسدود می گردد. خدمات وب فیلترینگ، بیش از ۲۵۰ میلیون وبسایت را رتبه بندی می کند و نزدیک به ۱٫۵ میلیون ربته بندی URL جدید را به صورت هفتگی، ارائه می دهد.

شما به راحتی می توانید با استفاده از سیاست های هدفمند و خاص مبتنی بر شش دسته بندی اصلی و همچنین نزدیک به  ۸۰ دسته بندی فرعی (micro-categories) امنیت خود را مدیریت نمایید. این کار با رتبه بندی هایی که به طور مداوم از طریق FortiGuard Distribution Network توزیع می شود، انجام می گردد.

آگاهی از چشم انداز تهدید به همراه توانایی پاسخ گویی سریع در سطوح مختلف، پایه و اساس امنیت موثر می باشند. محققان زیادی در FortiGuard Labs هستند که چشم انداز واضح و روشنی از کشف تهدیدات در حال ظهور و همچنین تدوین اقدامات متقابل موثر در راستای محافظت از سازمان ها به وجود می آورند. گفتنی است بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا از خدمات امنیتی FortiGuard  استفاده می کنند.

سایر مطالب مرتبط

antivirus fortiguard      عملکرد FortiGate IPS      عملکرد FortiGate IDS      عملکرد FortiGuard Antispam

 FortiGuard AntiSpam               FortiGate IDS                      FortiGate IPS            FortiGuard AntiVirus