Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

راهکارهای فورتی نت

امنیت برنامه های کاربردی توسط راهکارهای فورتی نت Fortinet

(Fortinet Application Security Solutions)

برنامه های کاربردی وب و همچنین سرویس های ایمیل به دلیل دستیابی به اطلاعات ارزشمند و همچنین بهره برداری نسبتا آسان مدت زیادی است که هدف مورد علاقه هکرها بوده است. یک حمله موفق می تواند منجر به عواقب ویران گری شامل ضرر مالی ، آسیب به اعتبار شرکت ، و عدم اطمینان مشتری ها شود. بیشتر سازمان ها از یک نقص امنیتی بزرگ بهبود نمی یابند ، به همین دلیل محافظت از کاربرها و مشتری ها از تهدید هایی که برنامه ها و سرویس های ایمیل را هدف قرار می دهند بسیار حیاتی است. راهکارهای فورتی نت شامل راهکار Data Center Application Security فورتی نت Fortinet حاوی یک سری محصول قدرتمند و جامع برای محافظت در برابر این تهدیدات می باشد. شرکت فورتی نت Fortinet تنها شرکتی است که یک راهکار جامع و کامل با عملکرد ثابت و اثربخشی امنیتی برای تطابق با تقاضاهای روز افزون دیتا سنترهای امروزه می باشد. به علاوه راهکار امنیتی برنامه های کاربردی فورتی نت Fortinet می تواند با (NGFW) Next Generation Firewall FortiGate و سند باکس فورتی نت Fortinet به نام فورتی سندباکس FortiSandBox برای محافظت بیشتر در برابر تهدیدات پیشرفته مزمن (APTs) ادغام شوند.

امنیت برنامه های کاربردی توسط راهکار فورتی نت Fortinet شامل موارد زیر می باشد:

Web application protection and database security
Email security
Encryption/decryption
DDoS attack mitigation

 

امنیت برنامه های کاربردی با راهکارهای فورتی نت

محافظت از پایگاه داده

 

محافظت از پایگاه داده و برنامه های کاربردی

مطمئن شدن از این که همه برنامه های کاربردی وب درهر زمان از آسیب پذیری در امان هستند غیر ممکن است، چه آسیب پذیری های کشف نشده مربوط به گذشته باشد و یا اینکه یک آسیب پذیری که برای اجرا شدن منتظر زمان مناسب است .درهر صورت با توجه به موارد گفته شده اینکه آسیب پذیری ها در سیستم ها پنهان شده باشند امری ناگزیر است.

Web Application Firewall شرکت فورتی نت Fortinet به نام فورتی وب FortiWeb ،برنامه های کاربردی تحت وب را از حمله هایی که آسیب پذیری ها را هدف قرار می دهند محافظت می کند.

برای محافظت بیشتر از اطلاعات حساس ، فورتی دی بی FortiDB امنیت کامل پایگاه داده و امنیت برنامه های کاربردی، شامل کشف و مدیریت آسیب پذیری ها ، نظارت فعال دیتابیس و حسابرسی ، جلوگیری از نفوذ تحت پالیسی ، مدیریت دسترسی کاربرها، و مدیریت خطر پایگاه داده را ارائه می دهد

 

 

امنیت ایمیل با راهکارهای فورتی نت

Fortimail و امنیت ایمیل

 

 

ایمیل ها چالش های بزرگی را همراه دارند ،اما بزرگ ترین آن حفاظت از کاربرها و شبکه از تهدیدات تحت ایمیل مانند هرزنامه ها، فیشینگ، و بدافزار ها می باشد.

راهکار امنیتی فورتی نت Fortinet به نام فورتی میل FortiMail تمام ایمیل های وارد شده و خارج شده از شبکه را برای تهدیدات بررسی می کند. فورتی میل FortiMail همچنین می

تواند با استفاده از ابزار پیشگیری از دست دادن داده ها از فرستادن فایل های حساس جلوگیری نماید.

فورتی میل FortiMail نه تنها سریع ترین پلتفرم موجود برای امنیت ایمیل، بلکه یکی از بیشترین دریافت کننده های جایزه با دریافت ۳۷ جایزه پی در پی از VBSpam and 40 VB 100 awards می باشد.

 

رمز گشایی / رمز گذاری با ADC

فورتی ADC

 

 

 

زمانی که یک برنامه وب ایمن شروع به رشد می کند ، برای رسیدگی به نیاز ظرفیت کاربرها و رمزگذاری، لازم است که سرور های جدید اضافه شوند. هرزمان که به این نقطه می رسید مشکلات جدید بوجود می آیند: راهکاری لازم است تا سرورهای جدید را کنترل کند و سرورها تنها می توانند با مقدار محدودی از ترافیک امن رمز گشایی و رمز گذاری شوند.

SSL offloading فورتی ای دی سی FortiADC رمزگذاری و رمزگشایی ترافیک امن را فراهم می سازد، این ،وظایف را از سرور برنامه های وب کم می کند. فورتی ای دی سی FortiADCقادر است تا ۲۰ برابر ظرفیت ترافیک برنامه های کاربردی را فقط با استفاده از سرورها افزایش دهد.

 

 

 

 

 

کاهش حملات DDoSفورتی DDos

حملات Distributed Denial of Service (DDoS) همواره به عنوان بالاترین تهدیدات در امنیت IT شناخته می شوند. حملات DDoS معمولا در لایه Application که کاربران دسترسی بیشتری به آن دارند رخ می دهد ، اما همچنان یک حمله موفق سرویس های حیاتی شما را از کار می اندازد.

فورتی دیداس FortiDDoS شرکت فورتی نت Fortinet با استفاده از ابزار تشخیص تمام ترافیک ورودی و خروجی از دیتاسنترها را بازرسی کرده و حملات DDoS را به حداقل می رساند. فورتی دیداس FortiDDoS تمام حملات شامل حملات بزرگ و حتی حملات کوچک لایه Application را مسدود می نماید.

 

 

 

 

 

با محصولات امنیتی فورتی نت Fortinet حفاظت end-to-end بدست آورید

فورتی نت Fortinet تنها شرکتی است که دارای راهکار های امنیتی برای network ، endpoint ، application ، data center ، cloud و access می باشد و طوری طراحی شده تا با کار بصورت یکپارچه امنیت واقعی end-to-end را فراهم کند. محصولات امنیتی برنامه های کاربردی فورتی نت Fortinet با دیگر راهکار های کلیدی فورتی نت Fortinet همکاری می کند تا امنیت کامل را برای شما فراهم گردد. به عنوان مثال زمانی یک حمله CSRF توسط فورتی وب FortiWeb شناسایی می شود فورتی وب FortiWeb حمله را به صورت هوشمند و پویا با دیگر زیر ساخت های امنیتی به اشتراک می گذارد. این مسئله موجب کاهش نیاز به نقاط تماس متعدد میشود و شبکه به طور فزاینده امن تر و همچنین آسان تر برای مدیریت خواهد شد.

 

شرکت ستاک فناوری ویرا قابلیت ارائه خدمات نوین امنیتی را براساس راهکارهای معرفی شده دارا می باشد.

 

امنیت برنامه های کاربردی توسط راهکار فورتی نت Fortinet استفاده از تجهیزات ذیل می باشد.

 

محصولات امنیتی راهکارهای فورتی نت