Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

FortiTester

 

فورتی تستر

 

دستگاه FortiTester بدین شکل عمل می نماید که با بررسی و آنالیز محیط شبکه ،بسیاری از مسائل و مشکلات مربوط به تجهیزات شبکه را مشخص می نماید. همچنین با شبیه سازی ترافیک های معمول شبکه، فورتی تستر FortiTester می تواند براساس استانداردها و رعایت ممیزی ها بررسی شبکه را انجام دهد. فورتی تسترFortiTester با تست هایی که انجام می دهد با عث می شود شناخت دقیق تری نسبت به دیوایس های مورد نیاز پیدا کرده و در نتیجه باعث عملکرد بهتر می گردد. فورتی تستر FortiTester امکان تست موارد ذیل را دارا می باشد:

 

شبیه سازی ترافیک FortiTester

 

فورتی تستر FortiTester اطلاعات جامع و دقیقی درباره تجهیزات شبکه شما در اختیارتان قرار می دهد و می تواند این اطمینان را حاصل نماید که مطمئن شوید از عملکرد موثر تجهیزات و اینکه آیا تجهیزات مناسبی را انتخاب نموده اید؟. آیا سخت افزار شما برای حداکثر توان عملیاتی (throughput ) به درستی تنظیم شده است؟ آیا مواردی به جهت آسیب پذیری وجود دارد؟

 

عملکرد FortiTester

 

قابلیت های FortiTester فورتی تستر

بهینه سازی عملکرد
شناسایی مسائل و مشکلات امنیت
آزمایش جامع بر روی عملکرد و امنیت
تست های جامع استاندارد و ارائه پیشنهاد های امنیتی Fortinet

 

موارد آزمایش FortiTester

موارد تست بر اساس نوع گروه بندی مشخص می گردند , به عنوان مثال بر روی پروتکل های HTTPS , IPsec , و RFC 2544. یک از تست های رایج بررسی توان عملیاتی , Session ها یا تعداد packet ها می باشد.

رابط کاربری و قدرتمند فورتی تستر FortiTester نحوه تنظیم و اجرای یک تست را بسیار آسان می نماید.

 

FortiTester testing item

 

مد مرکز تست FortiTester

دو جزء عمده نرم افزاری در فورتی تستر FortiTester وجود دارد , که شامل یک جنراتور ترافیک و یک مرکز تست می باشد. جنراتور ترافیک در واقع موتوری است که به هسته های CPU و Interface فیزیکی اختصاص داده شده. Interface کاربر و تست پیکر بندی و مدیریت در مرکز قرار داده شده است. در مد Standard مرکز تست از local traffic generator استفاده می کند. در مد test center , مرکز تست به local traffic gerarator و remote traffic generator روی فورتی تستر FortiTester متصل می شود. این باعث گسترش مرکز تست به ۲ یا ۴ traffic generator که توسط یک دستگاه اولیه هدایت می شوند , می گردد.

 

مرکز تست FortiTester

 

شرکت ستاک فناوری ویرا امکان واردات این محصول منحصر بفرد فورتی نت را دارا می باشد و امکان پیاده سازی فورتی تستر توسط دپارتمان فنی ستاک فناوری ویرا میسر می باشد.