setakit.com
setakit.com

خرید fortigate

کمپانی فورتی نت، یکی از بزرگ ترین تولید کننده های تجهیزات امنیت شبکه در دنیا به شمار می رود. این شرکت از سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را با دید گسترده ای از ارائه امنیت یکپارچه و با کارایی بالا در زیرساخت فناوری اطلاعات، آغاز نموده است. خرید fortigate

Fortinet در سال ۲۰۰۲ به منظور ارائه مجموعه گسترده ای از عملکردهای امنیتی و شبکه های نسل بعدی، UTM خود را معرفی نمود و نام آن را فورتی گیت گذاشت. فورتی گیت با ویژگی های خود توانست چالش های مدیران شبکه در زمینه ی ارائه راهکارهای جامع امنیتی در سطح کل شبکه را حل کند. وقتی از جامع بودن fortigate صحبت می کنیم، منظور web filtering، IPS/IDS، antispam، antivirus و OS می باشد. فورتی گیت ضمن فراهم آوردن بهترین روش های امنیتی، پیچیدگی ها را نیز برای کاربران و مدیران شبکه کاهش می دهد. خرید fortigate

راهنمای خرید فورتی گیت

شرکت ستاک فناوری ویرا، با توجه به تجربیات چندین ساله خود، مواردی که برای انتخاب مناسب دستگاه فورتی گیت جهت خرید ضروری می باشد را در اختیار شما قرار می دهد:

 • بلاک نشدن دستگاه ها: اولین و مهم ترین موضوعی که باید به آن پرداخته شود، این است که به علت وجود تحریم ها، نگهداری دستگاه ها می بایست توسط شرکت های با تجربه و متخصص و دارای دانش فنی کامل انجام شود تا از عدم بلاک شدن آن ها اطمینان حاصل شود.
 • اعتبار شرکت فروشنده: یکی از  ساده ترین راه های اعتبارسنجی شرکت مورد نظر، بررسی سوابق و رزومه آن می باشد.
 • اطلاعات فنی کارشناسان: شرکت عرضه کننده محصول، می بایست اطلاعات لازم و کافی پیرامون کانفیگ دستگاه های مورد نظر را داشته باشد.
 • اصالت کالا: به دلیل اهمیت فوق العاده این موضوع، بهتر است اصالت و اریجینال بودن کالا را کنترل نمایید و از شرکت فروشنده بخواهید در این مورد به شما کمک نماید.
 • خدمات پس از فروش: قبل از خرید از پشتیبانی و ارائه ی خدمات به موقع و همچنین تحویل به موقع تجهیزات اطمینان حاصل نمایید.
 • دسترسی راحت به کارشناسان: امکان برقراری تماس با کارشناسان فنی و کارشناسان فروش شرکت مورد نظر.

انتخاب Next Generation Firewall مناسب برای شبکه

فایروال نسل بعدی (NGFW)، سنگ بنای اصلی رسیدگی و پرداختن به تهدیدات سایبری در دنیای امروز به شمار می رود. بنابراین با در نظر گرفتن امنیت شبکه، باید از انتخاب درست و مناسب NGFW اطمینان حاصل نمود.

هفت روش مناسب برای انتخاب NGFW

 • قابلیت HA و افزایش کارایی و همچنین دستیابی به حداکثر راندمان
 • امکان دارا بودن دستگاه بکاپ (redundancy)
 • ابتدا باید بدانید کدام ویژگی ها برای سازمان شما حائز اهمیت است. در مورد آن چه واقعا به آن نیاز دارید، واقع بین باشید. معمولا تمام ویژگی های NGFW به عنوان برترین اولویت های مورد نظر انتخاب می شود، در حالی که تنها ۲ ویژگی آن، توسط بیش از ۵۰درصد سازمان ها، پیاده سازی و اجرا می شود. ۶۱درصد از ویژگی های آن نیز به دلیل پیچیدگی های پیکربندی، اجرا نمی شوند.
 • تاثیر آن را بر روی حداقل دو منبع و کارکنان، ارزیابی کنید. فقط مشخصات فنی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد، بلکه هزینه و مسائل مربوط به اجرا و پیاده سازی نیز اهمیت زیادی دارند.
 • تعداد بیشتری از فروشندگان را در نظر بگیرید. می توانید روش های دیگری به جز روش های فعلی را برای بررسی اینکه آیا این فایروال با نیازهای شما مناسب است یا خیر، در نظر بگیرید.
 • آزمایش قبل از خرید. بهترین راه حل برای سازمان خود را در نظر بگیرید.
 • استفاده بهینه از دستگاه مورد نظر را در شبکه خود شناسایی کنید. عمدتا NGFWها واقع در دیتاسنتر، یعنی در مهم ترین قسمت سازمان هستند. بنابراین بهتر است با توجه به نیازهای فعلی و آینده، برنامه ریزی نمود زیرا در صورت تغییر در قرار گیری دستگاه ها در دیتاسنتر، عملکردهای آن ها نیز تغییر می کنند.

 

قابل ذکر است جهت انتخاب مناسب تجهیز مورد نظر سازمان خود می توانید با داشتن اطلاعات فنی جزیی از شبکه ی مورد نظر، به مقایسه دستگاه های فورتی نت بپردازید و یا در خصوص مشاوره جهت خرید  Fortigate با این شرکت تماس حاصل نمایید.