setakit.com
setakit.com

آپدیت آفلاین فورتی گیت

تفاوت لایسنس آنلاین و آفلاین

قبل از آموزش آپدیت آفلاین فورتی گیت، باید بگوییم در شرکت فورتی نت، محصولی به عنوان لایسنس آفلاین وجود ندارد و این نوع سرویس، صرفا برای سازمان ها و شرکت هایی مناسب است که دستگاه های فورتی نت آنها توسط شرکت اصلی بلاک شده و یا دستگاه های سازمان، دسترسی به ایترنت ندارد.

در شرکت فورتی نت، لایسنس ها دارای پارت نامبر های مختلفی هستند که هر پارت نامبر، فیچر ها و سطوح خدمات پشتیبانی مختلفی را دارا می باشد، گفتنی است که اکثر لایسنس ها شامل این فیچر ها می باشند: OS، IDS ,IPS، webfiltering، antispam و Antivirus.

نکته: برای استفاده آفلاین از دستگاه های فورتی نت، می بایست راه های برقراری ارتباط دستگاه با فورتی گارد مسدود شود در غیر این صورت منجر به بلاک شدن فوری دستگاه می گردد. می توانید جهت انجام این کار با همکاران ما در بخش فنی شرکت ستاک فناوری ویرا تماس بگیرید.

در ضمن، بهتر است جهت استفاده از لایسنس های آنلاین، از یک شرکت معتبر و متخصص جهت استفاده از تانل و تنظیمات عدم بلاکی استفاده نمایید. در مورد تمدید لایسنس های آنلاین به این نکته توجه کنید که در صورت اتمام لایسنس قبلی و ایجاد فاصله زمانی بین لایسنس قبلی و جدید، به اندازه زمانی که دستگاه بدون لایسنس بوده است از لاسیسنس جدید کسر خواهد شد.

نحوه آپدیت آفلاین فورتی گیت

در دستگاه های دارای لایسنس آنلاین، فیچرهای OS، IDS ,IPS، webfiltering، antispam و Antivirus را می توان فعال کرد ولی در حالت آفلاین، برای دو فیچر webfiltering و antispam هیچ پچ آپدیتی وجود ندارد و در واقع این دو قابلیت مهم، در دستگاه هایی که لایسنس آنلاین ندارند، امکان استفاده مهیا نمی باشد.
در ضمن برای استفاده از آپدیت های آفلاین، در OS ورژن ۶ به پایین، آپدیت ها از طریق محیط گرافیکی GUI به سادگی امکان پذیر است ولی برای آپدیت فیچرهای فورتی گارد در OS ورژن های ۶ به بالا، می بایست از دسترسی های ftp و command line استفاده شود. در حالت آفلاین، پچ های آپدیت به صورت فایل در اختیار مشتری قرار گرفته می شود. کاربر می تواند با وارد کردن این فایل ها به صورت دستی، آپدیت مورد نظر خود را انجام دهد.

شرکت ستاک فناوری ویرا، این فایل های آپدیت را به محض release شدن از طرف کمپانی فورتی نت، در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد و از طریق راه های ارتباطی خود با مشتریان، اطلاع رسانی می کند.

فیلم آموزش فورتی گیت

در فیلم زیر، نحوه آپدیت آفلاین فورتی گیت، به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

 

سایر مطالب مرتبط:

 

                                لایسنس فورتی گیت ستاک فناوری ویرا

به روز رسانی سیستم عامل فورتی گیت                       لایسنس فورتی گیت