Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

ایمن سازی و بهینه سازی شبکه

بهینه سازی شبکه

 

بهینه سازی شبکه

در چندین سال اخیر و با توجه به رشد و فراگیر شدن استفاده از فناوری اطلاعات و استفاده از تجهیزات زیرساختی که شامل استفاده از تجهیزات شبکه و تجهیزات مخابراتی می گردد به شکل قابل ملاحظه ای رشد نموده است. گسترش فناوری اطلاعات در تمامی حوزه ها طیف وسیعی از زندگی مردم را تحت الشعاع قرار داده است که باعث گردیده است مزایای موثری را به وجود آورد و نقش مهمی را ایفا نماید. از مهم ترین عوامل گسترش و رشد این حوزه ، به وجود آمدن و گسترش شبکه های کامپیوتری می باشد. از آنجایی که استفاده از شبکه ها کامپیوتری جزء لاینفک تمامی تکنولوژی ها و سیستم هایی که وظیفه پردازش اطلاعات را انجام می دهد، می باشد. با توجه به چالش های پیش رو در نحوه پیاده سازی و بعضا ارائه مشاوره و راهکارهای نامناسب سازمان ها را دچار معضلاتی می نماید. ایمن سازی و بهینه سازی شبکه های کامپیوتری و ارائه راه حل و راهکارهای لازم به جهت ارتقاء سطح کیفی و ایمنی و بهینه بودن شبکه ها از عمده مشکلات تاثیرگذار سازمان ها به شمار می رود. شبکه هایی که در گذشته پیاده سازی شده اند عمدتا بصورت غیراستاندارد طراحی و اجرا گردیده اند.

 

ایمن سازی شبکه بهینه سازی شبکه

 

از خدمات دیگری که می تواند کمک شایانی به سازمان ها نماید در کشف نقاط حساس و بحرانی به همراه آسیب پذیری های شبکه موجود و اقدام به مرتفع نمودن موارد مشاهده گردیده می نماید اقدام به ایمن سازی و بهینه سازی شبکه بر اساس استانداردهای تعریف گردیده و با به کاربردن تجهیزات شبکه فعلی و ارائه راهکارهای متناسب با توجه به وسعت و ابعاد سازمان هایی که نیازمند ایمن سازی و بهینه سازی شبکه می باشند ضروری است.

شرکت ستاک فناوری ویرا با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و ارائه راهکارهای متنوع براساس استفاده از تجهیزات شرکت های معتبر نظیر فورتی نت،جونیپر ،سیسکو ,… امکان ارائه مشاوره و طراحی به جهت  بهینه سازی شبکه را به مشتریان ارائه می نماید.

 

 

سایر خدمات شرکت ستاک فناوری ویرا

 

رویس پشتیبانی premium    مرکز عملیات شبکه چیست    سیستم مانیتورینگ هوشمند

              پشتیبانی شبکه                                    مرکز عملیات شبکه NOC                        مدیریت و آنالیز شبکه