Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

Cisco (سیسکو)

سیسکو یا Cisco Systems  نام شرکت معروفی در زمینه ی تجهیزات شبکه است که در سال ۱۹۸۴ توسط لن بزاک و سندی لرنر زوجی که در بخش کامپیوتر دانشگاه استنفورد کار می کردند تاسیس گردید. همچنین آن ها در زمینه شبکه های محلی LAN پیشگام بودند. نام Cisco مخفف سانفرانسیسکو است و نماد شرکت Cisco نیز از پل گلدن گیت که نماد شهر سانفرانسیسکو می باشد انتخاب گردیده است. این شرکت یک شرکت چند ملیتی آمریکایی می باشد که که مقر آن در سن خوزه کالیفرنیا می باشد. شرکت Cisco در زمینه توسعه، طراحی و فروش محصولاتی مانند سخت افزار، نرم افزار، تجهیزات ارتباط از راه دور و تکنولوژی های پیشرفته فعالیت دارد. این شرکت به دلیل کیفیت عالی در روابط کارمندان و جامعه، موفق به دریافت جایزه ریاست جمهوری در سال ۲۰۰۳ گردید. Cisco در کشورهای مختلف، مرکز آموزشی به منظور آموزش افراد جهت راه اندازی شبکه های کامپیوتری در سطوح مختلف ایجاد نموده است و در مدارکی را برای متخصصین زمینه های مختلف شبکه ارایه می نماید.

 

Cisco

شرکت Cisco اولین شرکتی بود که موفق شد مسیریاب ها (Router) را تولید کند ، از زمانی که پروتکل IP یک استاندارد تبدیل شد ، اهمیت وجود روتر ها چند برابر احساس می شد که شرکت Cisco که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی تولید تجهیزات شبکه اعم از سوئیچ و روتر می باشد توانست در تولید این تجهیزات از بسیاری از شرکت ها پیشی بگیرد. این شرکت با خرید شرکت های دیگر، توسعه ی داخلی و همکاری با دیگر شرکت ها توانست تا در بازار تجهیزات شبکه به غیر از router ها راه پیدا کند. این شرکت توانست محصولاتی مانند سویچ ، دسترسی از راه دور ، امنیت ، فایروال ، تلفن اینترنتی و … به بازار ارائه کند و جز برترین ها در تولید و پشتیبانی تجهیزات شبکه شود.

شرکت ستاک فناوری ویرا به صورت وسیع اقدام به واردات، فروش تجهیزات Cisco به همراه خدمات پشتیبانی و آموزش سطوح مختلف به مشتریان ارائه می نماید.