Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

Commvault

کام والت

 

شرکت Commvault

 

commvault (کام والت) یک شرکت چند ملیتی آمریکایی می باشد که در سال ۱۹۸۸ به عنوان یک گروه توسعه در آزمایشگاه های بل تشکیل گردید دفتر مرکزی این شرکت در نیو جرسی قرار دارد ، شرکت کاموالت  به عنوان یک واحد استراتژیک کسب و کار از AT & T سیستم های شبکه تعیین شده است. این شرکت در سال ۱۹۹۶ به عنوان یک شرکت کاملا مستقل معرفی گردید.

توسط نرم افزار Commvault می توان به حفظ داده های سازمان به همراه پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، پردازش ابری و مدیریت زیرساخت ها کمک نمود.

از ویژگی های کلیدی پلت فرم نرم افزار Commvault عبارتند از

– مدیریت از طریق یک کنسول واحد به وسیله رابط گرافیکی ساده، مشاهده و مدیریت متمرکز و دسترسی به تمام توابع و همه داده ها و اطلاعات

– روش های حفاظت های مختلف از جمله پشتیبان گیری و آرشیو

– مدیریت ذخیره سازی کارآمد با استفاده از حذف رکوردهای تکراری دیسک و نوار.

– مدیریت کامل زیرساخت های مجازی و پشتیبانی از چند hypervisor، از جمله VMware و Hyper-V.

– قابلیت های امنیتی پیشرفته به جهت محدود نمودن دسترسی به اطلاعات حساس و ارائه قابلیتهای مدیریت گرانول، و ارائه یکبار ورود به سیستم دسترسی برای کاربران از طریق Active Directory

-اعمال سیاست مبتنی بر مدیریت داده ها

– نرم افزار Commvault همچنین شامل ارائه راه حل های مدیریت داده های سفارشی برای خدمات مدیریت پشتیبان گیری و محیط های داده های کلان می باشد.

در ۲۰ سال گذشته شرکت کام والت رشد فوق العاده ای را تجربه نموده است. براساس گزارشات گارتنر درسال ۲۰۱۷ و در هفتمین سال متوالی شرکت Commvault به عنوان پیشرو در زمینه پشتیبان گیری از اطلاعات مراکز داده و نرم افزارهای بازیابی اطلاعات معرفی گردیده است.

 

شرکت commvault

 

شرکت ستاک فناوری ویرا به عنوان اولین شرکت در ارائه این محصول فوق العاده و ارائه راه حل های پشتیبان گیری از اطلاعات توسط راهکار شرکت commvault و به واسطه دپارتمان فنی ستاک فناوری ویرا خدمات قابل توصیفی را به مشتریان ارائه می نماید.