Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

مشخصات Dell EMC Unity 300

نگاه کلی به Dell EMC Unity 300 Hybrid Flash Storage

با استفاده از ذخیره ساز  DEll EMC Unity 300 می توانید به سادگی و با قیمت مناسب و همچنین در نهایت انعطاف پذیری  حجم زیادی از کارهای خود را ذخیره کنید. این دستگاه برای سازمان های متوسط و دارای شعبات متعدد، گزینه ای مناسب به شمار می رود. Dell EMC Unity 300 در سری Unity hybrid storage قرار دارد. یونیتی ۳۰۰ برای دفاتر راه دور و شعبات سازمان ها بسیار مناسب می باشد. در ضمن این ذخیره ساز، می تواند به صورت یکپارچه، NAS و SAN را پشتیبانی کند. استوریج dell ems unity 300 دارای طراحی به روز ۲u برای فلش می باشد، در ضمن با قابلیت پشتیبانی از حافظه های SSD و ظرفیت بالا، شامل درایورهای ۳D TLC، کمترین زمان تاخیر را دارد.

محصولات EMC Unity All Flash دارای استانداردهای ذخیره سازی به همراه ساده بودن، طراحی مدرن، مقرون به صرفه و انعطاف پذیری می باشند که جهت پاسخگویی به نیازهای فناوری اطلاعات سازمان های کوچک و بزرگ طراحی شده اند. استوریج های EMC Unity دارای بهترین عملکرد از نظر سرعت و سادگی می باشند که قابلیت گسترش داده ها به صورت cloud را نیز دارند. اگر به دنبال raw power و سادگی مطلق در یک footprint کوچک هستید، باید بگوییم، EMC Unity All Flash با دارا بودن بهترین ویژگی ها برای شما طراحی شده است. Unity All Flash با زمان پاسخگویی کم، بهترین عملکرد را برای برنامه های mixed، ذخیره سازی یکپارچه و نیازهای سازمان های از راه دور ارائه می دهد.

ویژگی های EMC Unity

سادگی: داده ها در حال رشد روزافزون هستند، در حالی که دپارتمان های فناوری اطلاعات ثابت می مانند. بنابراین تکنولوژی ذخیره سازی که به صورت خودکار بتواند کارهای زیادی را انجام دهد، به عنوان نیاز حس می شود. هرگز نمی توان از نیروی انسانی برای نگهداری اطلاعات استفاده کرد، بلکه این امر می بایست به صورت بسیار ساده و قابل درک رخ دهد.

مدرن: جهت مدیریت مدرن روند کاری، نیاز است آخرین تکنولوژی ها را در اختیار داشت. در سال ۲۰۱۵ تمام فلش تبدیل به یک الزام شدند. بنابراین سیستم ها باید مطابق با جدیدترین فناوری ها همراه باشند.

انعطاف پذیری: راه حل های ذخیره سازی باید به حد کافی منعطف باشند تا بتوان آیتم های مختلفی از جمله بلاک، فایل، پایگاه داده ها، محیط های مجازی یا حتی فایل های بکاپ را در آن ها ذخیره نمود. ذخیره سازها باید دارای مدل های متنوع باشند، یعنی هم  all flash و هم hybrid؛  تا بتوان زیرساخت های همگرا و مجازی را ساپورت کرد.

مقرون به صرفه: سیستم های ذخیره سازی می بایست چه از نظر خرید آن ها و چه از نظر نگهداری، مقرون به صرفه باشند. در صورت مقرون به صرفه بودن می توان کلیه حجم کاری را بر روی آن ها لود نمود.

ویژگی های مهم Dell EMC Unity 300

  • ارائه ظرفیت ۳٫۶ تا ۹۰۰ TB
  • پشتیبانی یکپارچه از بلاک، فایل و VMware VVols
  • استفاده از فایل های مقیاس پذیر ۶۴ بیتی جهت پشتیبانی از تراکنش های NAS
  • پیاده سازی ۳D NAND TLC flash برای حداکثر چگالی و مقدار فلش
  • قابل نصب در دو دقیقه و قابل کانفیگ شدن در ۱۵ دقیقه

emc unity 300 pdf datasheet

از اینجا می توانید فایل Dell EMC unity 300 datasheet را دانلود کنید.

 

مشخصات فنی Dell EMC Unity 300

Unity 300 Specifications
Max Raw Capacity ۹۰۰٫۰ TB
Protocol Fibre Channel
NFS
SMB 3.0 (CIFS)
iSCSI
Drive Enclosure ۲٫۵″ SAS/Flash (2U), 25 drives
۳٫۵″ SAS/Flash (3U), 15 drives
Min/Max Drives ۵/۱۵۰
Max FAST Cache ۸۰۰ GB
CPU ۲ x Intel Xeon E5-2603 6-Core 1.6 GHz
Memory per Array ۴۸ GB
VVols ۹۰۰۰
Product Unity Products
Solution For Entry-Level Storage
Mid-Range Storage
Storage Consolidation
Browse By Hybrid Storage Array
Primary Storage

 

محصولات مشابه

فروش dell emc unity 400 ستاک فناوری ویرا   فروش dell emc unity 600 ستاک فناوری ویرا

        Dell EMC Unity 600                     Dell EMC Unity 400