Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

Dell EMC

Dell EMC Co.

کمپانی Dell EMC شرکت چند ملیتی آمریکایی می باشد که در ایالت ماساچوست آمریکا قرار دارد،زمینه کاری شرکت Dell EMC در ارائه محصولاتی به جهت ذخیره سازی داده ها ،امنیت اطلاعات،مجازی سازی،محاسبات ابری و …می باشد ،بازار هدف این شرکت طیف وسیعی از مشتریان را در بر می گیرد و پیشنهادات مناسبی برای شرکت های کوچک تا بزرگ را ارائه می نماید.

در گذشته شرکت EMC با در اختیار داشتن ۷۰,۰۰۰ کارمند بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده تجهیزات ذخیره سازی داده ها به شمار رفته و سهم بزرگی از بازار را در اختیار داشته است، رقبای شرکت EMC کمپانی هایی نظیر HP، IBM،NetApp بوده است.

سرانجام در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ شرکت Dell با مبلغ ۶۷ میلیارد دلار اقدام به خرید کمپانی EMC نمود. محصولات این شرکت به چندین دسته تقسیم میگردد اعم از سرور،استوریج ،حفاظت از داده ها،امنیت،شبکه و زیر ساخت می باشد از متداول ترین محصولات مورد استفاده شرکت Dell EMC که در ایران استفاده می گردد استوریج های ایی ام سی EMC است.

استوریج EMC

استوریج Unity کمپانی Dell EMC

از قابلیت های سری Unity این شرکت می توان به این مورد اشاره نمود که با استفاده از سیستم عامل قدرتمند باعث ذخیره سازی به صورت یکپارچه همراه با سرعت می گردد که توسط All-Flash صورت می پذیرد، این سری از استوریج ها مناسب شرکت های متوسط می باشد اما نکته ای که حائز اهمیت است به دلیل پشتیبانی از ظرفیت بالا می تواند پاسخگوی سازمان های بزرگ نیز باشد.

سری محصولات Unity All-Flash شامل ۳۰۰F،۴۰۰F،۵۰۰F،۶۰۰F می باشد یکی از ویژگیهای بارز استوریج های Dell EMC افزایش ظرفیت تا ۱۰PB خواهد بود و مدیریت استوریج می تواند از محیط Cloud نیز انجام شود.

استوریج Unity Dell EMC تنها با استفاده از شش کابل به همراه دو کابل پاور و دو اتصال به جهت مدیریت در رک نصب می گردد و در تفاوت به سری های گذشته نیاز به اتصالات کمتری می باشد.

مقایسه سری های مختلف استوریج Unity

استوریج unity

ذخیره سازهای Dell EMC Unity شرکت ستاک فناوری ویرا

ظرفیت ذخیره سازیمدل ذخیره ساز
3.6TB to 2.4PB hybrid storageDell EMC Unity300
1.2TB to 4.0PB hybrid storageDell EMC Unity400
1.2TB to 16PB hybrid storageDell EMC Unity600
2.4PB max raw capacityDell EMC Unity 380XT
4.0PB max raw capacity
Dell EMC Unity480XT

فروش تجهیزات ذخیره ساز EMC به همراه خدمات پشتیبانی و نصب ،راه اندازی توسط شرکت ستاک فناوری ویرا  انجام می گردد.