Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

F5

شرکت F5

کمپانی معتبر F5  یک شرکت چند ملیتی آمریکایی می باشد که متخصص در معرفی وفن آوری (ADN) است که سبب بهینه سازی تحویل برنامه های کاربردی مبتنی بر شبکه و امنیت را ارائه نموده است، عملکرد قابل توصیف به همراه در دسترس پذیری و امنیت بی نظیر از ویژگیهای محصولات این شرکت می باشد. دفتر مرکزی شرکت اف ۵ در سیاتل،واشنگتن مستقر است، و در سال ۱۹۹۶ تاسیس گردید و باگسترش فعالیت های کمپانی تولید، و دفاتر فروش به همراه بازاریابی در سراسر جهان رشد نمود . لازم به ذکر می باشد شرکت F5 اولین تجهیز را به عنوان LoadBalancer ارائه داده است. این شرکت  در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱،جزء ۱۰۰ شرکت برتر که توانسته است سرعت رو به رشدی را داشته باشد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت داشته است به خود اختصاص داده است.

مرکز فروش محصولات F5

شرکت F5 تجهیزاتی مختلفی را در سبد محصولات خود قرار داده است از جمله محصولاتی به جهت کنترل تحویل نرم افزار ADC پردازش های ابری و به وسیله ماژول های فوق العاده کارآمد توانسته است امنیت را در لایه مختلف پیاده سازی نماید.

شرکت اف ۵ در سال اولین LoadBalancer را با عنوان BIG-IP ارائه کرده و پس از عمومی شدن شرکت F5 در سال ۱۹۹۹ توانست مشتریان زیادی را در بورس اوراق بهادار جذب نماید.

شرکت ستاک فناوری ویرا با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در خصوص ارائه راهکاری امنیت بر پایه تجهیزات شرکت F5 (۵ اف) خدمات شایسته ای را به مشتریان در امور تامین تجهیزات ،واردات و فروش تجهیزات F5 به همراه خدمات پشتیبانی ارائه نماید.