Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

Juniper

جونیپر

 

شرکت Juniper

 

شرکت Juniper در سال۱۹۹۶ در کشور آمریکا،ایالت کالیفرنیا و در شهر sunny vale تاسیس گردید. محصولات شرکت جونیپر طیف وسیعی از تجهیزات همانند روترها, سوئچ ها,نرم افزارهای مدیریت شبکه و محصولات امنیت شبکه از جمله سری MAG و سری SRX می باشد. ایده ی تأسیس این شرکت در سال ۱۹۹۵ توسط آقای پرادیپ سیندهو pradeep sindhu صورت پذیرفت و وی شرکت جونیپر را در سال ۱۹۹۶ تأسیس و در سال ۱۹۹۹ در بورس قرار گرفت. شرکت جونیپر juniper در بدو تاسیس تمرکزش را بر روی تولید روترهای Core قرار داده بود که محصول فوق العاده کارآمدی است  و به همین سبب مورد توجه ISP ها  قرار گرفت.

کمپانی معتبر جونیپر با روتر M40 که تنها محصول خود بود شروع به کار نمود ، که پس از قراردادی که با شرکت های Alcatel و Ericson انجام گردید, محصول خود را بین المللی کرد و این گونه بود که فعالیت خود را در انگلیس و در آسیا <هنگ کنگ> آغاز و روند رو به رشدی را در پیش گرفت .

یکی از ویژگی های بارز محصولات Juniper در استفاده از تراشه سخت افزاری ASIC و استفاده از سیستم عامل Junos می باشد که سبب در دسترس پذیری و کارایی بالا می گردد. شرکت Juniperبا در اختیار داشتن نمایندگان شرکت در کشورهای ژاپن وکره توانست در سال ۲۰۰۰ فروشش را تا ۲۰% افزایش دهدو در سال ۲۰۰۲ فروش edge-router را آغاز نموده و در سال ۲۰۰۱، ,۳/۱ از فروش روترهای high-end core routers را از آن خود کرد.

نکته جالب توجه شرکت پرآوازه ی جونیپردر رقابت با سایر کمپانی ها بدین صورت است که کمپانی Juniper سومین شرکت بزرگ در زمینه ی فروش روتر و سؤییچ های ISP, و چهارمین شرکت بزرگ در زمینه ی فروش router-edg و دومین شرکت در زمینه ی فروش core-router به میزان ۲۵% می باشد.

شرکت ستاک فناوری ویرا با در اختیار داشتن تیم بازرگانی مجرب در زمینه واردات محصولات جونیپر و در کنار کارشناسان متخصص قادر به ارائه خدمات نوین نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات جونیپر به همراه پشتیبانی محصولات جونیپر به مشتریان خود می باشد.