Clarity tracking code
setakit.com
setakit.com

NetApp

نت اپ

شرکت NetApp

Netapp ( نت اپ) یک شرکت چندملیتی آمریکایی می باشد که در شهر سانی ویل کالیفرنیا و در سال ۱۹۹۲ توسط دیوید جیمز لاو و مایکل مالکوم تاسیس گردید، در آن زمان رقیب اصلی این شرکت Auspex یود، زمینه فعالیت شرکت NetApp در خصوص ذخیره سازی و مدیریت داده ها می باشد، و توانسته است در رتیه بندی فورچون جایگاه مناسبی را داشته باشد. نکته مهم براساس گزارشات موسسه گارتنر این می باشد که به عنوان پیشگام معرفی گردیده است.

 

فروش محصولات NetApp

این شرکت در زمینه خدمات Hybrid Cloud Data پیشرو می باشد و رویکرد آن ها این است در دنیایی که به سمت پیچیدگی حرت می کند ما در حال ساده سازی می باشیم. به مشتریان خود این اطمینان را می دهند که داده ها و برنامه های کاربردی شان دقیقه در زمان مناسب و در مکان مناسب باشند. شرکت NetApp در سال ۲۰۰۹ با توجه به زمینه فعالیت در سخت افزار و ذخیره سازی در رقابت با شرکت EMC قرار گرفت. براساس گزارش IDC در سال ۲۰۱۴ شرکت NetApp در رقابت با شرکت های Dell وEMC و جلوتر از IBM،HP و هیتاچی توانست زمینه فغالیت خود را گسترش دهد.خط تولید محصول filers از سری محصولات خانواده NetApp توانست رقیب کارآمدی برای رقبا باشد.

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به نیاز سازمان ها و ضعف های موجود در حوزه ذخیره سازی اقدام به تامین تجهیزات ذخیره سازی و استوریج های شرکت NetApp نموده است و نکته مهم ارائه خدمات مشاوره ،نصب و راه اندازی ،پشتیبانی توسط دپارتمان فنی شرکت ستاک فناوری ویرا و در اختیار داشتن متخصصین فارغ التحصیل از شرکت NetApp خدمات قابل توجهی به مشتریان ارائه می نماید.